SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJ BANESE ME QIRA NE LAKRISHTE OSE DARDANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJ BANES ME QERA PER TE PUNESUAR NE LAKRISHTE OSE DARDANI
BANESA KERKOHET PER PERIUDHE AFATGJATE
Banesa duhet te jet e mobilume dhe me kete renditje:

Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo

Mundesisht banesa te jete me termokos

Me dergoni foto ne Viber si dhe qmimin
045/983-982

Faliminderit paraprakisht
Informata rreth publikuesit
Myhedin
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »