SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4 hektare toke ne Koshutan (Rugove, Peje)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Madhësia :
40000 m²
ID e produktit :
166088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Largesia nga Peja eshte 24 km, rruge teresisht e asfaltuar
• Toka mund te perdoret per ndertimin e vilave, hoteleri, blegtori, etj.
• Parcelat mund te ndahen nga 2 ari e me shume
• Struktura e tokes: e pyllezuar me bredh dhe pisha • Lartesia mbidetare: 1480 m
• Perkthimi i parceles mund te behet menjehere
Cmimi: sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
Laurat
Prishtinë
044323553
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »