SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Trualli ne "Bernic e Eperme (Ish Jugoviq)"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
166097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ne shitje gjindet ne Bernic te Eperme (ish Jugoviq). Trualli ka siperfaqe 10 ari dhe eshte i pershtatshem per banim poashtu ka kanalizim dhe gjitha kushtet per banim. Qmimi sipas marveshjes na kontaktoni per me shume informacione : 044 22 22 77
Informata rreth publikuesit
Arlind
Fushë Kosovë
049123568
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »