SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË Komode në Mati 1 afër MAXI 24h
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në Mati 1 afër MAXI 24h, tek Kompleksi NURA group. Kati i parë. Sipërfaqja (60m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet

- Çmimi 260 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »