SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super qmim Shitet trualli 4.35 ari ne Taslixhe
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Madhësia :
435 m²
ID e produktit :
166113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte Shitet trualli 4.35 ari afer Kishes Ortodokse ne Taslixhe. Trualli ka te gjitha kushtet si uje, rryme, kanalizim, i pershtatshem per jetese shkollen afer, tregun dhe Qendren e qytetit. Me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri.
Qmimi eshte 85.000 euro,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »