SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI NE VETERNIK
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:45
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
166116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjindet afer Maxi Hypermarket,dhe ka nje siperfaqe prej 10 Ari,ne te cilen janë edhe dy objekta te vogla.Momentalisht në këtë truall është duke u zhvilluar një veprimtari afariste.Trualli posedon infrastrukturen e plotë.
Çmimi: 240.000 €
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »