SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI NE EMSHIR (KALABRI)
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:58
Madhësia :
406 m²
ID e produktit :
166117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli në Emshir(Kalabri)
Trualli gjindet në qendër të Emshirit,me një siperfaqe prej 4.06 Ari Truall gjithsejt.Trualli ëshë me dokumentacion në rregull,dhe është në zonen e lartë në plan urbanistik të ndërtimit.
Çmimi: 120.000 € (I Diskutueshem)
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »