SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte - Toka ne shitje
Çmimi :
€800,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor
ID e produktit :
166118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet ne magjistralen Prishtinë - Gjilan vetëm një kilometër larg Albi mall, ne lagjën 038. Toka ka 40ari e rethuar në të tri anët me rrugë, ndërsa tani është ne ofertë prej 23.000 në 20.000 për Ari. Ajo ka dimenzionet 64X65 dhe është ideale për biznes apo shtëpi individuale. Ne këtë parcelë është e lejuar ndërtimi P+5 dhe koeficienti i ndërtimit është 1.6.
Per info: 038 232-211, 045 575-000, 049 575-000
info@anem-ks.com, www.anem-ks.com 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »