SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 75m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:52
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
166119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 75m2 me qira në Qendër.
Zyra gjendet në Qendër, në Rr. Agim Ramadani, përballë Hotel SIRIUS, është e gatshme për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e I-rë.
Zyra ka këtë renditje:
3. Njësi pune
1. Banjo
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »