SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA TE SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
166123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Sllovenia Sport,kati:I tretë(III),sipërfaqja:82m².
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.
Çmimi:300€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »