SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te hotel Baci
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
166135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane Perballe Hotel BACI
Siperfaqe 70m2
Kati 3
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
-> Parking
Cmimi 220€
E-0452
Leshohet per studente dhe familjare
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »