SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani, banesa eshte e obiluar ne teresi, moderne, banesa gjendet ne katin e 4-te, ngorhje qendrore, 85m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhie
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per em shume infromata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »