SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85 m2 me qira mbrapa "Sllovenia Sport"
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
166140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85 m2 me qira mbrapa "Sllovenia Sport".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e pare eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 320 euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »