SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera lagjja Spitalit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
166142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa (e pa mobiluar) me qera ne lagjen e spitalit te hymja e 3 te
Siperfaqe 75m2
Kati 4
Banesa eshte e re ne ndertim dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Leshohet vetem per Familjare me kontrate Afatgjate
Cmimi 270€ (i diskutueshem)
E-0453
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »