SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Sllovenia Sport
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
166143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera Sllovenia Sport (te albi market)
Siperfaqe 75m2
Kati 4
Banesa eshte e mobiluar mire dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 2 dhoma gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Cmimi 300€
E-0454
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »