SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera 250 euro Tophane ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
166147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera objekti T13 Tophane mbrapa shkolles fillore Meto Bajraktari 5 minutate qafa 10 minuta qendra e qytetit me siperfaqe reth 64m2 kati i katert me ket perberje : 2 Dhoma gjumi të mobiluara 1 Sallon Me Kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme 1 Banjo te kompletuar 1 Ballkon Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze qiramarrsi eshte i obliguar te paguaj shpenzimet e rrymes,ujit,pastrimit si edhe obligimet kolektive te baneses (kartela e ashensorit,dritat e shkallve dhe pastrimi i shkallve) depozita eshte e obliguar 250euro Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes. Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës per info 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »