SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Dragodan/ Arberi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166148
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Dragodan/Arberi gjindet afer Banesav ' TREGTIA ' kati - VII - mobiluar ne teresi, nxemje qendrore , eshte pershtatshme per banim , dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo/Wc

Qmimi 250 euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATEa
L- ccmkba
Y- lbekzl
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »