SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira te Qafa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Qafa- kafet e vogla, banesa eshte e mobiluar ne teresi, komode, 65m2
Banesa posedon:
- dhom gjumi
- sallon
- kuzhin
- banjo dhe
- ballkon
Cmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutm na kontaktoni ne numrin
045/641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »