SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Bregu i Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:34
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166152
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banesa me Qera Bregu i Diellit , afer Qendres ' Tregtia ' kati - III - kuzhina osht ndaras nga salloni , posedon nxemjet e Termokosit , renovuar komplet , eshte pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dhom gjumi
- Ballkon
- Koridor
- Banjo/wc

Qmimi 230 euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


a-y kmsles


.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »