SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj gasonjerk me qira te Muhaxhert, për ndërkombtar dhe vendor prej 18.08.2017, në kati 2, ka: salon, kuzhin, banjo, vece, gjithësej 40m2, banesa ë
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
166170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj gasonjerk me qira te Muhaxhert, për ndërkombtar dhe vendor prej 18.08.2017, në kati 2, ka: salon, kuzhin, banjo, vece, gjithësej 40m2, banesa është e mobiluar, dhe e kompletuar, gjithqka eshte e re. Çmimi 200€. Nr. Tel. +37744-161.882. ose 045-848.544. email. ilir0640@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ilir0640
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »