SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim troje nga 2ari, 3ari, 5ari, 7ari e ma shum, në Kolovic-Prishtinë. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Madhësia :
50000 m²
ID e produktit :
166173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim troje nga 2ari, 3ari, 5ari, 7ari e ma shum, në Kolovic-Prishtinë. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Bëj ndrrim me banes, po ashtu si kompenzim per nje pjes te euros marr ndonje vetur. Bëjë kompenzim jap tok mema meremetu shtepin çelsa në dorë. Nr. Tel. +37744-161.882. ose 045-848.544. email. ilir0640@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ilir0640
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »