SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumen
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Madhësia :
7000 m²
ID e produktit :
166174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Bëj ndrrim me banes, po ashtu si kompenzim per nje pjes te euros marr ndonje vetur apo banes. Nr. Tel. +37744-161.882. ose 045-848.544. email. ilir0640@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ilir0640
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »