SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 105m2 kati i 2 ne Kalabri
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
166175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 4 dhomshe 105m2, kati i 2-te, ne lagjen Kalabria. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, orientimi Jug-Perendim, ka kete renditje:
– qendrim ditor me kuzhine e trapezari
– 3 dhoma te fjetjes
– banjo
– koridor
– ballkon
Ka parking te mjaftueshem dhe hapesirat me gjelbrim perreth.
Qmimi eshte 90.000 euro me mobilje.
Qmimi eshte 85.000 euro pa mobilje.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 :
044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »