SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qira në Qender, Prishtinë | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
166191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira në Prishtinë, Qender, përball kuvendit te Kosovës,
Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
Duke filluar nga kati perdhes hyrja në shtëpi vazhdon koridori dhe shkallet percjellse per te vazhduar me pas në:
-kuzhinë me trapezari dhe shpajz per kuzhinë,
-Sallon te madh me dalje ne ballkon,
-3 Dhoma te fjetjes (njera për qiftë, një për femijë dhe një për fjetje dhe punë),
-Ballkon dhe
-2 Banjo
E mobiluar komplet...
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. "Garibaldi" nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »