SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesë 60.9 m2 me Ratë të lirë mujore - 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
166193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bashkëpunim me #Bankat: BKT ; BE ; BPB
#Oferta të volitshme me vetëm 3.05% normë Interesi
Përbërja e banesës :
1 - Qëndrim ditor |
1 - Kuzhinë |
1 - Dhomë te gjumit |
1 - Koridori |
1 - Banjo + Wc|
1 - Ballkon |

Dizajni mund të bëhet komplet sipas shijes suaj ,në mënyrë që të ketë një komoditet maksimal në qdo kohë dhe stinë të vitit. Përparësi e kësaj banese është hapësira komode me sistem të hapur dhe me shumë ndriçim.
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »