SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me sipërfaqe prej 66m2, kati 6-te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
166197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me sipërfaqe prej 66m2, kati 6-te e gatshme per banim .Banesa gjendet afer komunes dhe posedon:

-1 dhomë gjumi
-Sallon dhe kuzhin
-Banjo
-Terracë

- Për më shumë INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (afer komunes)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »