SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me një sipërfaqe prej 75m2 , Kati i 5-të.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
166200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me një sipërfaqe prej 75m2 , Kati i 5-të ,gjendet te stacioni i autobusava ne Mitrovicedhe ka këte rënditje :

- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Banjo

- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (afer komunes)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »