SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit te Furra Qerimi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166204
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit, te furra Qerimi 1, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 1-re, 100m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794 & 045/ 19 00 19

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
Smart Realestate
Prishtinë
049124677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »