SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Extra banes me qira ne Arberi me garazh
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi, objekti i Vip Tregtia,banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2, kati i 4-te
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- paradhome
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- garazh
Qmimi 350 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »