SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tokbashqe
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me qira ne Tokbashqe, banesa gjendet perball shkolles Gjergj Fishta, eshte e mobiluar ne teresi, 67m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 230 euro

Per me shume informata ju lutem na kotaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »