SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira për Zyre - Ulpianë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
166222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira per zyre perballe AAK.
Banesa I disponon 65 m2, kati i 3, i ka dy dhoma, salon, 1 banjo dhe 2 ballkona.
Banesa eshte e renovuar ne teresi.
Çmimi sipas marreveshjes

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »