SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
166225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është e mobiluar ne tersi dhe posedon:
- Një dhomë Gjumi dhe një paradhomë
- Kuzhinë, me Sallon
- Banjë
- Ballkonë
- Klimatizim
- Garazh

Gjendet në objekti e Vip Tregtia
Çmimi 300 euro, në çmim është i përfshir edhe Garazha.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »