SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
166226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania,banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka nje dhom te fjetjes dhe sallon bashk me kuzhin,gjendet perball ish hotel bacit.cmimi 180 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »