SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
166227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Mati 1 afer Maxi 24h. Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,siperfaqe 70m2 posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »