SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tophane ndertim i ri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Tophane, afer kafeve te vogla, eshte ndertim i ri, lift funksional, gjendet ne katin e 5-te, 60m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per em shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »