SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dardani #iBRO GROUP
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne lagjen Dardania. Banesa eshte perball biblotekes se re Hivzi Sylejmani dhe eshte e pershtatshme per banim ku ka kete perberje:

1) 2- Dhoma
2) Kuzhine e veqant
3) Banjo
4) Nxemje te termokosit

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/591 - 948 apo
+377 45 609 - 373 viber
+377 44 857 - 564 viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »