SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane per zyre
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:27
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
166233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Ulpiane, banesa gjendet ne rrugen kryesore, eshte e pa mobiluar, ne katin e 1-re, banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre ( avokati, noteri, ordinanc) etj, 65m2
Banesa posedon:
- dy dhoma
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju ltem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »