SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 106m2 me 45% te shumes, pjesa tjeter me Kompanine me rata, pa Banke
Çmimi :
€35,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
166239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 106.8m2 e cila do te jetë e juaja me vetëm 35. 500€ në Fillim dhe pjesën tjetër me Rata mujore per 2 Vite, #Direkt me Kompanine, pa Bankë.
Permbajtja:
Qendrim ditor ;
Kuzhina ;
Dhoma e fjetjes per prindër
Dhoma e fjetjes per femijë ;
Dhoma tjetër e fjetjes për femijë
2 Banjo ;
Depo ;
Koridori ;
Mati 1 - Prishtinë
Rruga: Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »