SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Ulpiane
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
166250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane te Momento Caffe, e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha, duke perfshi edhe kondicioner, kabllovik, internet, wireless etj.

Banesa ne 60m² te saj ka kete renditje:
• Sallon + kuzhin
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon

Kontakt:
Tel. / Viber: +37744442969 / +38649215785
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »