SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa edhe një lokal në Lagjen e spitalit dhe Breg të diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
166264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa edhe një lokal në Lagjen e spitalit dhe Breg të diellit... ◼Banesa me sip61.03m2(1+1) kati i 4..banesa ka qëndrimin ditor,banjo,dhomën e fjetjes,është në fazen përfundimtare të ndërtimit,gjendet afer rruges B.ka qasje edhe në rrugën Muharrem Fejza dhe Enver Maloku. ◼Banesa me sip 62.75m2(2+1)kati i 5..banesa ka qëndrimin ditor,dy dhoma të fjetjes,banjo,,banesa është në fazen përfundimtare të ndërtimit. ◼Lokali në rrugën B është i ndarë në dy pjesë dy kate.ka siperfaqe 95m2 perdhesa dhe 42m2 kati i pare,,ka pamje ka rruga B..ka një pozitë shumë të mirë. 📞 +37745653447 alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »