SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Ekskluzive 162.4m2 në shitje në Gërmi.
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:04
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
162 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet mbrapa Shkollës Normale.
Banesa ndodhet në katin e IV-të, është në ndërtim e sipër dhe përfundon në fund të kësaj sezone.
Banesa ka nje pamje shumë të mirë me gjelbërim, dhe ndriqim të mjaftueshëm natyral.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon (double sallon)
|1 Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Terasa

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »