SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE SEMITRONIX Shesim Banesen komplet te mobiluar ne Qendren tregtare Semitronix kati -VI-
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE SEMITRONIX
Shesim Banesen komplet te mobiluar ne Qendren tregtare Semitronix kati -VI-
Shesim Banesen prej 60m2
Shesim Banesen ne katin -VI-
Shesim Banesen komplet te mobiluar .

-- BANESA ka ket renditje --

1-Sallon me Kuzhin.
1-Dhom Te gjumit
1-Koridor me para dhom .
1-Banjo te madhe
1-Teras {Ballkon}

Banesa posedon Hitro-For per Uj 24/0r
Banesa posedon {Ashensor} Lift.
Banesa posedon te gjitha mobilet dhe shitet komplet e mobiluar
Banesa posedon Nxemje Qendrore.
Banesa ka nje pamje shum piktureske nga te gjitha anet e qytetit
Banesa posedon siguri 100%
Banesa posedon kamera 24/0r
Banesa posedon portir {Rojtar} Te dera hyrse e objektit .
Banesa posedon parking nen toksor .

Andaj ju qe deshironi nje super banes ne mes te qyqtetit me pamje shum te bukur me te gjitha kushtet per jetes dhe te gjitha gjerat Elemetare per jetes ti kesh afer ja mundesija per ju .

- Q M I M I . 35mij Euro Komplet keshut e Mobiluar.

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »