SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Aktash
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
166287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen "aktash" afer menxes se studenteve te restorant rugova rruga "Anton Qeta 13A" e mobiluar komplet me nxemje qendrore termokos, me klime. 2dhoma gjumi, salloni dhe ballkoni mjaftushem i madh.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »