SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 57m2 në shitje te Qafa.
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:01
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 54.7m2 në dokumenta ndërsa faktike ka 57m2.
Banesa gjendet te Qafa në objektin e 2-të, në rrugën UÇK.
Banesa ndodhet në katin e VI-të dhe është e renovuar.
Banesa ka nxemje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Objekti posedon dy ashensorë, dhe qasja në objekt dhe në ashensorë bëhet vetem me anë të kartelave.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »