SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qende, Prishtinë | M1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
166292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Prishtinë, Qender, mbrapa sheshit "Zahir Pajaziti", kati i I-rë.
Renditja: Sallon te madh, kuzhinë ndaras me trapezari, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona. Parking per vetur.
E mobiluar komplet.
Nga tarasa e baneses keni pamjen e bukur ne drejtim te bilotekes kombtare.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »