SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1 afer super vives
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:25
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
166297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 afer super ViVe's banesa gjindet ne katin e par dhe ka ket renditjeSallonKuzhin ndamasTri dhoma gjumiKoridorDy BanjoBallkon Depo (shpajz)Banesa osht pa mobile vetem kuzhinen e kaNr kontaktues 045905717Nr Viber 044452486

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »