SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1 afer viva freshit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
166299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 afer viva freshit banesa gjindet ne katin e gjasht dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
Depo (shpajz)
Banesa osht e pa mobiluar vetem kuzhin ka Munet edhe me u mobilu nga pronari Qmimi pa mobile + garazh 300 me mobile + garazh 350Nr kontaktues 045905717Nr Viber 044452486
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »