SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gasonjerk me Qera te Muhaxhert
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:33
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
166324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet gasonjerka me Qera per nderkombtar dhe vendor te Muhaxhert - Prishtine perball hotel afes. Pamjen eka nga qyteti. • Banesa eshte ne katin e dyte ka 40m², ka sallon me kuzhin dhe një Banjo me WC, koridor. Kontakt: 044 442 969Viber: +38649215785

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »