SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gasonier me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Gasoniera me qira ne Ulpiane afer Fontanes.Gasoniera eshte ne gjendje teper te mire dhe shume e pershtatshme per cifte.

1)Dhome-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Ballkon
5)Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:
045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »