SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA NE SHITJE-MAL I ZI, BUDVA
Çmimi :
€147,240.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e dhjetё, sipёrfaqja 49.08m2 + 7.53m2 terasё falase (gjithsej: 56.61m2), dhomё e gjerё e ndenjёs me dy dhoma gjumi dhe njё banjo, plus tualeti, depo dhe njё terasё e madhe, me pamje nga rruga Mediteranska dhe horizonti i qiellit.
Qmimi i banesёs qmimi gjithashtu pёrfshine interiorin nё pёrgjithsi.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »